Album albumowi nie równy !

ALBUM TRADYCYJNY– WYJĄTKOWY DESIGN

Zamawiając u mnie usługę fotograficzną, otrzymają Państwo wysokiej klasy album, z wklejonymi zdjęciami.Stawiam przede wszystkim na atrakcyjny design oraz wysoką jakość wykonania. Ich główną zaletą jest jakość oraz możliwość wklejania zdjęć, co stanowi wyjątkową pamiątkę ze Ślubu, Chrzcin, oraz innych wydarzeń. Jest to świetny pomysł na prezent dla naszych bliskich. Staram się trafiać do różnych grup odbiorców, oferując klasyczne eleganckie albumy.

 

EKSLUZYWNE ALBUMY FOTOGRAFICZNE – WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

           Wiem, jak ważna dla Klientów jest jakość. Dlatego wszystkie albumy na zamówienie, są wykonane z największą starannością i dbałością. Ekskluzywne albumy fotograficzne wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyglądają schludnie i estetycznie. Papier w naszych albumach ma idealnie gładką powierzchnię, nie zwija się na rogach, w niczym nie przypominając papieru w standardowych albumach dostępnych w sklepach. Okładki wytwarzane są z wyselekcjonowanych materiałów, wśród których przoduje elegancka ekoskóra oraz nowatorska tkanina. Te czynniki bez obaw pozwalają cieszyć się długi czasem użytkowania. Zapraszam do zakupów – zadbam o Twoje zdjęcia i wspólnie przechowamy wspomnienia przez kolejne lata!

 

ALBUM NA ZAMÓWIENIE – WYJĄTKOWY PREZENT

             Album to wyjątkowy prezent. Staję się coraz mniej popularny, ze względu na postęp technologii. Właśnie dlatego, że jest to coraz rzadziej wybierana forma prezentu, warto o niej pomyśleć. W Albumie uchwycimy ważne wydarzenia z życia, które są wyjątkowe, radosne, ale i ulotne. Zachowaj je, jak najdłużej, np. decydując się na elegancki album na zamówienie. Dzięki umieszczeniu zdjęć w albumie możliwe jest też uporządkowanie swoich wspomnień. Każdy powrót do nich jest wiele łatwiejszy, niż w przypadku setek zdjęć zalegających na dysku komputerowym, czy w pamięci telefonu. Zdjęcia są lepszej jakości i bardziej cieszą oko, niż z ekranu komputera. Zamów album dla siebie, lub spraw wzruszającą niespodziankę swoim bliskim. Album pergaminowy będzie idealny do przechowywania zdjęć z Komunii Świętej, Chrzcin, czy ślubu.