Fotograf Mobilny

Image

Fotografia ślubna, na chrzest i komunijna, a także zdjęcia do dokumentów i przegrywanie kaset. Fotograf mobilny z Kielc to wiele usług w jednym miejscu.

+48 502 666 487

info@fotografmobilny.pl

Fotobudka na wesele

Nasza fotobudka to świetne rozwiązanie na każdą imprezę!

Twoi goście z pewnością ucieszą się z pamiątkowych zdjęć, a Ty zatrzymasz wszystkie wspomnienia! Fotobudka to idealne rozwiązanie na każdy event. Szykujesz imprezę firmową i nie wiesz, jak zintegrować swoich pracowników? Nasza fotobudka rozwiąże ten problem! Śmieszne gadżety pomogą w urozmaiceniu zdjęć i dobrej zabawie. Fotobudka gwarantuje też dobrą zabawę na studniówkach, komuniach oraz innych dużych imprezach! Robienie wspólnych zdjęć to frajda i kupa śmiechu.

fotobudka-kielce

Ciężki dym wynajem

Piękny efekt dymu na każde wesele!

Pragniecie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy? Symbolizuje on początek wspólnej drogi i rozpoczyna zabawę weselną. Dla wielu Par to najważniejszy moment w ciągu całego przyjęcia. Jeśli chcecie zachwycić swoich gości kłębiącymi się wokół Was pięknymi obłokami, to jest to idealny pomysł. Dym zasłoni małe wpadki podczas, podkreśli natomiast szczęście Młodej Pary. Będę miał niepowtarzalną okazję do zrobienia efektownych zdjęć , a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.

Dlaczego warto skorzystać?

Posiadam dużą, profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu, która zapewnia wytworzenie obfitych i gęstych obłoków. Dym wytwarzany przez nasze wytwornice unosi się nisko nad ziemią i jest niewyczuwalny.
Działamy wyłącznie na profesjonalnych płynach i wytwornicach, dzięki czemu powierzchnia zostaje czysta i sucha. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty pod numer
em: 

W ofercie:

Ciężki dym podczas pierwszego tańca

Profesjonalna obsługa

Cena: 600 zł

Napis LOVE na wesele

Szukasz oryginalnego wystroju na wesele?

Mam do zaoferowania wspaniały element dekoracji – ledowy napis LOVE do wynajęcia. będzie to dodatkowa atrakcja dla gości weselnych,chcących zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe. Pełen efekt można zobaczyć wieczorem, kiedy cały napis jest efektownie podświetlony.

Usługa wynajmu obejmuje:

  1. przywiezienie napisu pod wskazany adres max do 40 km od Kielc ( w cenie wynajmu)
  2. demontaż i odbiór

sesje ślubne do 8h (cena do uzgodnienia w zależności od wynajmu czasowego).

kolacje, zaręczyny bądź inne imprezy okolicznościowe (cena do uzgodnienia).

wesele bez poprawin 500 zł

wesele z poprawinami 500 zł