Fotograf ślubny Kielce

Magdalena i Dominik

Magdalena i Dominik - energia, uśmiech i… pizza

Sierpień był dla nas kolejnym pracowitym miesiącem obfitującym w wesela. W dniu 12.08.2017r mieliśmy okazję towarzyszyć w tym niezwykle ważnym dla nich dniu Magdalenie i Dominikowi. Było to wesele, które zapadło w pamięć i do tej pory wywołuje uśmiech na naszych twarzach.
Przygoda z Młodą Parą zaczęła się nieco nietypowo, bo od pizzy.

Młodzi udali się do Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej pw. Ducha Świętego w Kielcach gdzie podczas uroczystej ceremonii chłonęli każde słowo duszpasterza oraz złożyli uroczystą przysięgę.

Po wyjściu z kościoła czekał na nich deszcz czerwonych płatków róż oraz drobnych monet, które pieczołowicie pozbierano do zera. Nam zaś udało się uchwycić piękno tej chwili oraz wspaniały uśmiech Panny Młodej.

Pogoda tego dnia dopisywała, choć niebo było nieco zaciągnięte ciemnymi chmurami. Nie przeszkodziły one jednak w serdecznym składaniu życzeń. Każdą z bliskich osób staraliśmy się uchwycić w kadrze – tyle serdeczności, ciepłych uczuć oraz radości nie widzi się bowiem na co dzień.

Nadszedł czas przyjęcia weselnego. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem nie tylko organizacji, ale również tego jak szybko i chętnie ruszono do wspólnej zabawy. Być może była to zasługa dwóch energicznych wodzirejów Bartłomieja i Jakuba, którzy szybko wyczuli, że mają do czynienia z rodzinami pełnymi wigoru, chęci do zabawy i radości

Zabawę rozpoczęto tradycyjnym pierwszym tańcem Młodej Pary, która dała popis swoich umiejętności w otoczeniu obłoków mgły. Tylko czekaliśmy na możliwość wykonania kolejnych, niecodziennych ujęć.

Wspólnym tańcom i inicjowanym przez wodzirejów zabawom nie było końca.

Prawdziwym hitem okazała się zaś stara, rzeźbiona rama, którą wykorzystaliśmy do wykonania radosnych portretów Młodej Pary i weselników.

Było to wesele pełne energii, radości i uśmiechu, które zawsze będziemy mieli w swojej pamięci. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym tak ważnym dla Was dniu.