Mariola i Adam

Klimatyczne wesele Marioli i Adama

Fotografowanie uroczystości zaślubin i wesela to zawsze nie lada wyzwanie. Dobry fotograf musi bowiem utrwalić nie tylko wszystkie ważne momenty, ale również zachować w kadrach miłość i szczęście Młodej Pary oraz radość rodziny i znajomych. Jednocześnie warto być niezauważalnym tak, by zdjęcia nie były pozowane, a jak najbardziej naturalne. Są śluby, podczas których przychodzi nam to z łatwością.

Taką uroczystością był z całą pewnością ślub Marioli i Adama, który odbył się 10 czerwca 2017 roku. Towarzyszyliśmy Parze Młodej już od przygotowań, które jak zawsze upływały w nieco nerwowej, ale również bardzo radosnej atmosferze. Uśmiech nie znikał z twarzy Pani Młodej, która z perfekcyjnie wykonanym makijażem czekała na najważniejsze chwile w swoim życiu.

Wykorzystując profesjonalną lustrzankę firmy Nikon oraz jasne obiektywy stałoogniskowe udało nam się wykorzystać piękne światło w świątyni, dzięki czemu zdjęcia wykonane w momencie składania przysięgi są przesycone kolorami, a jednocześnie bardzo naturalne i klimatyczne.

Po ceremonii zaślubin nadszedł czas na wesele w klasycznym stylu, które urządzone było w Hotelu Gościniec w miejscowości Strużki. Nieco rustykalny wygląd sali weselnej w połączeniu ze stołem uginającym się od wiejskich specjałów i wędlin tworzyły spójną całość, na tle której elegancki Pan Młody oraz Panna Młoda w modnej sukni typu “syreni ogon” błyszczeli niczym gwiazdy. Dzięki temu oraz wykorzystaniu odpowiednich obiektywów udało się nam uchwycić naprawdę dobre ujęcia pierwszego tańca świeżo poślubionych małżonków.

Wesele nie było gigantyczne, dzięki czemu wszyscy goście doskonale się bawili. Dowody tego widoczne są nie tylko na naszych kadrach, ale również na zdjęciach wykonanych przy fotobudce.

Goście chętnie korzystali z możliwości samodzielnego wykonania sobie zabawnych zdjęć. Kolorowe akcesoria i dekoracje sprawiły, że zdjęcia z fotobudki świetnie oddały panującą podczas wesela atmosferę doskonałej zabawy.

Serdecznie zapraszamy do zerknięcia na przykładowe zdjęcia, które udało nam się wykonać podczas ślubu Marioli i Adama oraz życzymy Młodej Parze by każdy dzień ich wspólnego życia był równie radosny.