Monika i Kamil

Monika i Kamil – klimatyczne wesele w kolorach różu i fioletu

Maj to początek sezonu ślubnego, a dla nas okres wytężonej, ale również przynoszącej sporo satysfakcji pracy. Jednym z pierwszych ślubów, jaki mieliśmy okazję uwieczniać w tym miesiącu była uroczystość zaślubin Moniki i Kamila. W dniu 12.05 towarzyszyliśmy im podczas każdego niezwykle ważnego momentu.

 

Choć ślub zaplanowano na godzinę 17 jako doświadczeni fotografowie pojawiliśmy się już na kilka godzin przed jego rozpoczęciem by móc towarzyszyć Pannie Młodej oraz świadkowej w przygotowaniach. Skupione twarze, profesjonalne nakładanie kolejnych warstw kosmetyków, precyzja makijażystki i fryzjerki wystarczyły, by na naszych oczach wydobyte zostało prawdziwe piękno obydwu pań.

Nie był to jednak koniec przygotowań. Kolejnym elementem było gorączkowe ubieranie wcześniej przygotowanej garderoby. Monika postawiła na klasyczną, elegancką i prostę suknię, która idealnie pasowała do intensywnego koloru jej włosów oraz bukietu ślubnego. Kamil zaś nie bał się koloru – niebieski garnitur oraz fioletowa muszka sprawiały, że prezentował się radośnie i pozytywnie.


Państwo Młodzi bardzo dbali o to, by nic, co potrzebne w trakcie zaślubin nie zostało w domu. Kilkukrotnie natknęliśmy się bowiem na pieczołowicie przygotowane pudełeczko z obrączkami oraz dowodem osobistym.

Nadszedł czas błogosławieństwa rodziców. To zawsze wzruszający moment, który zapada w pamięć. To błogosławieństwo zapamiętamy jednak szczególnie mocno, ze względu na przypomnienie nam o pewnej tradycji, która ma zapewnić przyszłym małżonkom powodzenie w życiu. Jaka to tradycja?

Mówiąc najprościej w bucie Panny i Pana Młodego ląduje banknot, który powinien być noszony w nim podczas ceremonii. Mamy nadzieję, że zwyczaj ten zapewni naszej parze bogactwo i szczęście.

Nadszedł czas by udać się do kościoła pod wezwaniem błogosławionego Jerzego Matulewicza w Kielcach. Klimatyczna, jasna świątynia pozwoliła nam wykonać wiele udanych kadrów z tej wzruszającej ceremonii. Na twarzach Młodej Pary naprzemiennie malowało się skupienie i szeroki uśmiech. Widać było, że bardzo poważnie biorą sobie do serca rady kapłana.

Po ceremonii zaślubin uwieczniliśmy Monikę i Kamila wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi na wspólnym, grupowym zdjęciu, które z pewnością będzie niezapomnianą pamiątką.


Nadszedł czas na przyjęcie weselne. Wchodząc na salę w Hotelu Dyminy po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasza Młoda Para nie boi się koloru i energii. Klimatyczne dekoracje w odcieniach głębokiego różu idealnie pasowały do bukietu Moniki oraz muszki Kamila. Nam zaś pozwoliły na wykonanie wielu ciekawych ujęć o intensywnej kolorystyce.


Energiczny, młody zespół muzyczny występujący na scenie szybko porwał do tańca zarówno starszych i młodszych. Rodziny Państwa Młodych świetnie się ze sobą zgrały doskonale bawiąc się aż do białego rana, co udało się nam uwiecznić na wielu doskonałych kadrach prezentujących prawdziwą radość i dobrą zabawę.

Przygodę z Moniką i Kamilem zakończyliśmy klimatyczną sesją plenerową na tle zieleni, która doskonale kontrastowała z intensywnym, rubinowym kolorem włosów Panny Młodej.

Pełna GALERIA zdjęć Moniki i Kamila znajduje się TUTAJ

(hasło dostępne u Pani Młodej)