Slajdy odkryte na nowo

Slajdy odkryte na nowo

Wiele osób posiada zdjęcia w formie slajdów – to niesamowita rodzinna pamiątka, którą warto zachować, ale niestety często zostaje nadszarpnięta przez ząb czasu. Warto więc pomyśleć o kopii i takie slajdy zdigitalizować. Z pomocą przychodzi skanowanie slajdów.

Po skanowaniu, materiały poddawane są kilku procesom, które mają na celu możliwie jak najlepsze odzyskanie właściwości slajdów, a dzięki technice z której są one również przygotowane w wysokiej rozdzielczości. Przywracany jest więc naturalny kolor  wyblakłego zdjęcia, usuwane skazy, zadrapania i rysy. Slajdy są skanowane, po czym poddawane są automatycznej, jak i ręcznej obróbce. W procesie końcowym slajdy są kadrowane i obracane, a także korygowane są podstawowe parametry obrazu (jasność, kontrast, jaskrawość i nasycenie). Dzięki tym procesom nasze slajdy wyglądają jak nowe.

Moja oferta to skanowanie slajdów, negatywów (w formacie jpg. ), skanowanie klisz i klisz szklanych, skanowanie zdjęć i dokumentów do formatu cyfrowego (jpg, tiff)