Zdjęcia w domu klienta

SESJA ZDJĘCIOWA W TWOIM DOMU

Zdjęcia rodzinne to pamiątka na całe życie. Efektem takiego spotkania z rodziną jest album, w którym zawsze staram się uchwycić to co tworzy rodzinę – relacje łączące te osoby. Często najlepszym efektem takiej sesji to spontaniczne sytuacje pełne pozytywnych emocji i uczuć. Domowa sesja zdjęciowa z rodziną to często wypadkowa pewnych sytuacji, ale również zaplanowane działanie dlatego zawsze staram się omówić z rodziną koncepcję zdjęć i stylizację danej sesji.

 

Podczas zdjęć z dziećmi trzeba pracować zawsze delikatnie i powoli, dlatego tak dobrze sprawdzają się sesje w domu rodzinnym. Pociechy wtedy czują się najbezpieczniej i komfortowo, dzięki temu rodzice są spokojniejsi, zaś efekty tych emocji można zobaczyć w rodzinnym albumie.

 

Składową pięknych zdjęć są emocje, ale również i technika ich wykonywania, czyli m.in. światło, a to jak wiemy potrafi być kapryśne, szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych. Dlatego też zawsze na sesje do domu klienta zabieram ze sobą odpowiedni sprzęt, jak np. lampy. Dodatkowo, według wcześniej omówionej koncepcji zdjęć, dysponuję tłami fotograficznymi, które również towarzyszą mi u klienta.

 

Cennik

  • Sesja w domu klienta (rodzinne, urodzinowe i inne). Cena: 200 zł ilość zdjęć w formie papierowej+elektronicznej : 10
    (każde kolejne zdjęcie to koszt 15 zł)
  • Sesja w domu klienta (Zdjęcia do dokumentów/dowodowe/paszportowe dla osób chorych). Cena: 100 zł
    (zdjęcie w formie papierowej + elektronicznej)