Fotograf Mobilny

Image

Fotografia ślubna, na chrzest i komunijna, a także zdjęcia do dokumentów i przegrywanie kaset. Fotograf mobilny z Kielc to wiele usług w jednym miejscu.

+48 502 666 487

info@fotografmobilny.pl

Zdjęcia na Zakończenie Roku Szkolnego

Masz dość oklepanych, niezaskakujących prezentów dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego?

Postaw na ponadczasową, w pełni spersonalizowaną pamiątkę, która posłuży Twojemu wychowawcy / nauczycielowi przez długi czas – przywodząc na myśl ciepłe wspomnienia dawnej klasy!

Profesjonalne zdjęcia grupowe wzbogacone portretem dziecka i nauczyciela nie tylko ucieszą Twojego wychowawcę – ale również całą klasową grupę! Możesz być pewien, że pamiątka fotograficzna w rozmiarze 20 x 30 po złożeniu i 40 x 30 po rozłożeniu nie zostanie rzucona w kąt po zakończeniu szkoły – a dzięki solidnemu wykonaniu przetrwa wiele lat, umożliwiając pokazanie jej następnym pokoleniom.

Zachowaj na długo radosne, szkolne wspomnienia – dzięki przedstawionym na nim emocjom, uchwyconym okiem doświadczonego fotografa!

Zapraszam do składania zamówień – już dziś zorganizuj prezent dla swojego nauczyciela / wychowawcy i… zaskocz Go oryginalnością pomysłów i jakością wykonania!

A Ty, masz już prezent dla nauczyciela i swojego dziecka na zakończenie roku szkolnego?