Fotograf Mobilny

Image

Fotografia ślubna, na chrzest i komunijna, a także zdjęcia do dokumentów i przegrywanie kaset. Fotograf mobilny z Kielc to wiele usług w jednym miejscu.

+48 502 666 487

info@fotografmobilny.pl

Plenerowa Sesja Rodzinna

Plenerowa Sesja Rodzinna to wyjątkowa okazja do stworzenia unikatowych pamiątek do rodzinnego albumu – pozwalająca zachować wspaniałe wspomnienia na długie lata!

Nadchodzący Dzień Mamy to doskonała okazja do podarowania pięknego prezentu –nie tylko uchwycenia wspólnych, rodzinnych chwil okiem doświadczonego fotografa, które już zawsze będzie przypominać Wam o tym dniu, ale również dobrej zabawy podczas sesji.
To właśnie rodzinna sesja zdjęciowa umożliwia zatrzymanie danego momentu tu i teraz – w otoczeniu wybranej przez Was scenerii (polecamy las, łąkę lub… gdziekolwiek chcecie!). To właśnie od Was zależy jak będzie wyglądał efekt finalny zdjęć – jestem otwarty na Wasze propozycje!
Wasze uśmiechy, gesty, wspomnienia i wszystkie wypływające ze wspólnie spędzonego czasu naturalne emocje – ukazane w formie profesjonalnej fotografii – to ponadczasowa pamiątka, która może stać się doskonałym „uhonorowaniem” konkretnego etapu życia (na przykład narodzin kolejnego dziecka, przeprowadzki do nowego domu, pójścia dzieci do szkoły).
Nie bez powodu mówi się, że to właśnie „po dzieciach widać upływający czas” – tworząc profesjonalną sesję zdjęciową rodzin zawsze staram się myśleć o tym, że być może za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat to właśnie przedstawione na zdjęciach dzieci kiedyś pokażą zdjęcia swoim pociechom. To właśnie dzięki naturalnym, przedstawiających Was zdjęciom łatwiej będzie przypomnieć sobie cudowne chwile po latach.
Pełną pięknych wspomnień sesję rodzinną możesz wykonać w dowolnej formie – przedstawiającej:
– rodziców z dziećmi
– rodzeństwo
– mamę z dziećmi (polecamy na Dzień Matki – już 26.05!)
– tatę z dziećmi (w sam raz na Dzień Ojca!)
– rodzinę ze zwierzakami
Opowiedz mi o swojej wymarzonej sesji rodzinnej – razem spełnimy Twoją wizję!