Fotograf Mobilny

Image

Fotografia ślubna, na chrzest i komunijna, a także zdjęcia do dokumentów i przegrywanie kaset. Fotograf mobilny z Kielc to wiele usług w jednym miejscu.

+48 502 666 487

info@fotografmobilny.pl

Dlaczego tak długo czekam na zdjęcia?

Dlaczego tak długo czekam na zdjęcia?

Zadowolenie moich klientów to zawsze dla mnie najwyższy priorytet. Niestety, nawet tworzący boskie ujęcia fotograf jest tylko człowiekiem, przez co nie zawsze może sprostać oczekiwaniom osób, które wybierają jego usługi.

Doskonale wiem, że ujęcia, które wykonuję w ramach zleceń ślubnych, sesji czy innych wydarzeń są oczekiwane przez wielu. Nie może doczekać się ich para młoda, chciałaby zobaczyć je rodzina i znajomi. Często zwyczajnie chcemy pochwalić się ważnym wydarzeniem w naszym życiu na portalach społecznościowych.
Niestety, praca fotografa to nie tylko naciskanie migawki. Towarzyszę moim klientom przez cały czas trwania ważnych dla nich chwil, niemniej to nie oznacza, że efekty mojej pracy nadaje się od razu do przesłania w świat.

 

Odpoczynek jest ważny

Pierwszy punkt, o którym warto napomknąć to chwila wytchnienia. Drogi kliencie, jeśli zależy Ci na tym, by Twoje zdjęcia prezentowały się doskonale z pewnością nie chcesz by fotograf zajmował się ich selekcją i obróbką zaraz po wielu godzinach spędzonych na nogach. To z pewnością się nie uda. Fotograf zajmujący się swoją pracę musi być skupiony. Nie może więc zająć się nią po całonocnej imprezie, którą fotografował – bądźmy wyrozumiali.

 

Wybieram to, co najlepsze

Selekcja zdjęć to naprawdę ważny element, który niestety, ale również zajmuje nam, fotografom sporo czasu. Drogi kliencie – z pewnością niejednokrotnie robiłeś sobie selfie. Po którym podejściu zdecydowałeś się na pokazanie zdjęcia światu? Z pewnością, nie po pierwszym. Dlatego też również my fotografowie dbamy o to, by przekazać Ci jedynie zdjęcia, na które patrzy się z przyjemnością. Niefortunne kadry, złe światło, niekorzystne ujęcia – to wszystko ląduje tam gdzie powinno – w śmietniku niepamięci. Wiem, że brzmi to teraz nieco patetycznie, ale naprawdę zależy mi na tym, by osoby, które mi zaufały odbierały zdjęcia, które je ucieszą.

 

Obróbka zdjęć, czyli co jeszcze warto poprawić?

Większość z nas (ja również) lubi zdjęcia wyglądające naturalnie. Wcale nie oznacza to jednak, że nie muszą one zostać poddane profesjonalnej edycji. Bardzo często pierwotne kadry mają zaburzony balans bieli czy też kontrast kolorów. Wynika to między innymi ze specyficznych warunków panujących na sali weselnej. Poza tym, odpowiednia obróbka to nie tylko usuwanie niedoskonałości, ale również eksponowanie tego co wartościowe i ciekawe. Niestety, wymaga na mnie zajęcia się każdą z fotografii z osobna – nie może tu być mowy o nałożeniu jednakowego “filtru” na każdy kadr. Właśnie dlatego proszę o wyrozumiałość.

Czas oczekiwania oznacza bowiem jakość.